Predaj, hotel, penzión, Podhájska, Za humnami 379 900,00 EUR navrhnúť cenu

Predám pekne zariadený penzión v kúpeľnej obci Podhájska

Ponúkame Vám na predaj PENZIÓN, veľmi pekný, udržiavaný, ktorý sa nachádza v tichej, pokojnej časti v známej kúpeľnej obci Podhájska, termálne kúpalisko neďaleko.

Stavba je kompletne zateplená, čo prináša nízke náklady na vykurovanie, k tomu sú slnečné kolektory. Na dvore je ďalšia stavba - letné štúdio, v ktorej sa nachádzajú ďalšie dve izby, okrem toho kancelária, recepcia, vonku pekný trávnik, vlastné parkovisko, priestranná terasa. Nehnuteľnosť sa predáva aj so všetkým zariadením a vybavením vrátane posteľ. bielizne a kuchynského riadu. Nový majiteľ získa tiež databázu spokojnej klientely.

Penzión disponuje 3 a 4-posteľovými izbami, ktoré sú vybavené WC a sprchou. Sú vkusne a účelne zariadené, komfortné. Z každej izby je vchod na balkón. Súčasťou každého apartmánu je chladnička a TV. Možnosť varenia v kompletne zariadených kuchynkách na prízemí a na poschodí penziónu.

Najmä v letných horúčavách návštevníci ocenia klimatizáciu spoločenskej miestnosti a niektorých apartmánov. Penzión je prevádzkovaný celoročne, je tu aj spoločenská miestnosť s krbom. Okolie penziónu láka milovníkov cykloturistiky na potulky po malebných zákutiach Pohronskej pahorkatiny, možnosť požičania si bicyklov priamo v penzióne.

PRÍZEMIE: 4 izby (3 x 2; 1 x 3)
POSCHODIE: 4 izby (3 x 3; 1 x 4)
LETNÉ ŠTÚDIO: 2 izby (2 x 2 + 1)

Počet poschodí: 2
Počet izieb: 10
Rozloha pozemku: 877 m2
Odvoz odpadu: áno
Voda: verejný vodovod
Kanalizácia: áno
Internet: lokálny poskytovateľ
Kúpeľňa: áno
Vykurovanie: áno
Balkón: áno
Parkovanie: áno
Inžinierske siete: áno
Zariadenie: zariadený
Zateplený objekt: áno
Klimatizácia: áno
Káblová televízia: áno
Energetický certifikát: áno
Okná: plastové
Prístupová cesta: asfaltová
Cena 379 900 €
Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti (vypracovanie zmlúv skúseným právnikom), katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva, štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), právne a finančné, výhodné hypotekárne poradenstvo sú v réžii našej realitnej kancelárie. Ochotne vám poskytneme ďalšie informácie a realizujeme osobnú obhliadku.
PhDr. Pavol Holeštiak, PhD., RSc.
holestiak.sk
reality
tel.: +421 905 425 576
e-mail: pavol@holestiak.sk

Poznámka:
Obec Podhájska sa nachádza na južných výbežkoch Pohronskej pahorkatiny v nadmorskej výške 170 metrov nad morom. Najvyššia nadmorská výška je 288 m n.m a najnižšia je 161 m n. m. Patrí do Novozámockého okresu a do Nitrianskeho kraja. Leží na železničnej trati medzi Levicami a Šuranmi. Susedí s obcami Trávnica, Radava, Pozba, Veľké Lovce.

Obľúbené termálne kúpalisko v Podhájskej, , poskytuje návštevníkom možnosť oddychu a rekreácie tak v letnom ako i v zimnom období.

Je malým slovenským morom, ktoré Vám poskytuje svoje služby a možnosť rekreácie počas celého roka. Termálna voda, pri ústi vrtu s teplotou 83 °C, je slaná a pôsobí priam zázračne na ochorenia: reumatizmus, dna, bolesti chrbtice, kĺbové ochorenia, cievne ochorenia, ekzémové ochorenia, prieduškové ochorenia a ochorenia dýchacích ciest. Obsahuje sírany, lítium, jodidy, bromidy, zlúčeniny vápnika. Blahodarne pôsobí aj na doliečenie zlomenín, zmierňuje bolesti a stimuluje štítnu žľazu.

Návštevníkov kúpaliska tvoria nielen Slováci, ale aj turisti z Čiech, Poľska, Maďarska, Rakúska a iných krajín.

V letnej sezóne, ktorá začína prevažne od mája a končí niekedy až v októbri, je v areáli kúpaliska pre návštevníkov k dispozícii 10 bazénov s teplotou vody 18 °C až 40 °C, kde patria plavecké bazény, dva veľké bazény, jeden sedací bazén, jeden detský bazén a toboganový bazén. V sedacích bazénoch je teplota vody 33 °C, v zime minimálne 36 °C. Rekreačná zóna termálneho kúpaliska poskytuje oddych a relaxáciu návštevníkom na ploche 12 hektárov, kde sa okrem bazénov nachádza aj športový areál (volejbalové ihrisko, plážový volejbal a pod.), prírodné oddychové miesta s bujnou vegetáciou na slnenie, športoviská, výtvory sochárov, ktoré sa realizovali priamo v areáli kúpaliska za mimoriadneho záujmu rekreantov z domova i zo zahraničia. V areáli kúpaliska sú poskytované i ďalšie služby ako sú masáže, elektroliečba, požičiavanie slnečníkov a lehátok.

Novinkou posledných rokov je novovybudované Wellness centrum Aquamarins komplexnou ponukou služieb, kde môžete relaxovať pri rôznych procedúrach. Dostatok teplej termálnej vody si užijete v Bazénovom svete vo vnútorných a vonkajších bazénoch. Nechýba tu relaxačný bazén, vírivý bazén, detský, ale ani turecký bazén. Vitálny svet zahŕňa komplex sáun, v ktorom si môžete vyskúšať fínsku saunu, bylinkovú saunu, bio saunu či soľnú inhaláciu. Ďalej vo vitálnom svet nájdete tepidárium, morský kúpeľ, ľadopád, ochladzovací kúpeľ.

 • Cena 379 900,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 1. 7. 2021
 • Číslo inzerátu AR-0ROT-100025 (25-18PH)
 • Lokalita Za humnami
 • Výmera pozemku celkom 877 m2
 • Telefón nie je
 • Kanalizačná prípojka nie je
 • Elektrická prípojka nie je
 • Plynová prípojka nie je
 • Vodovodná prípojka nie je
 • Stav Kompletná rekonštrukcia
 • Balkón Nie
 • Lodžia Nie
 • Terasa Nie
 • Energetický certifikát budovy A
 • Forma vlastníctva osobné

Kontaktovať makléra

PhDr. Pavol Holeštiak, PhD., RSc.
PhDr. Pavol Holeštiak, PhD., RSc. Telefón: +421905425576 E-mail: pavol@holestiak.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
HOLESTIAK.sk reality s.r.o. Andreja Hlinku 28/4 02201 Čadca Telefón: +421905425576, +421905303090 E-mail: cadcania@gmail.com Web:
 

Podobné reality

Hotel, penzión, Predaj, Podhájska - Za humnami

Predaj, hotel, penzión, 877 m2

Podhájska, Za humnami 380 000,00 EUR

Hotel, penzión, Predaj, Podhájska - Podhájska

Predaj, hotel, penzión, 138 m2

Podhájska, Podhájska 255 000,00 EUR

Hotel, penzión, Predaj, Podhájska - Belecká

Predaj, hotel, penzión, 390 m2

Podhájska, Belecká

TOPlist TOPlist