Predaj, pozemok pre rodinné domy, 1 175 m2, Chotín 79 000,00 EUR navrhnúť cenu

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Chotín

Pozemok na stavbu rodinného domu v Chotíne na predaj

Ponúkame Vám na predaj upravený stavebný pozemok s rozlohou 1175 m2 v Chotíne.
 
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v žiadanej lokalite Chotín, len kúsok od mesta Komárno. Tento rovinatý pozemok o rozlohe 1175 m2 sa nachádza v tichej súkromnej ulici a je ideálny pre stavbu vášho vysnívaného rodinného domu.
Pozemok je z dvoch strán oplotený. K dispozícii sú všetky inžinierske siete – elektrina, voda, žumpa a plyn, čo podstatne uľahčuje a zrýchľuje možnosti výstavby. Na pozemok v rámci areálu vedie vybetónovaná prístupová cesta. Navyše, na pozemku je už pripravený základ pre stavbu nového rodinného domu, čo Vám umožní okamžite začať s realizáciou Vašich plánov. Majiteľ vie poskytnúť aj potrebnú dokumentáciu ku konkrétnemu rodinnému domu, ktorý bol na pozemku plánovaný.
 
Pozemok sa nachádza v oblasti s výbornou dostupnosťou do centra Komárna, čo pridáva k jeho atraktivite tiež výbornú infraštruktúru. V blízkosti nájdete škola, školku, reštaurácia s jazierkom a aj množstvo možností pre voľnočasové aktivity. V cene je aj stavebný materiál - pálené tehly Thermobrick 3000 kusov.
Cena pozemku je stanovená na 79 000 EUR, čo predstavuje vynikajúcu investíciu s ohľadom na lokalitu a pripravenosť pozemku na stavbu. Nezmeškajte príležitosť stať sa vlastníkom tejto výnimočnej nehnuteľnosti, kde si môžete vytvoriť domov presne podľa svojich predstáv.
Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že budete nadšení možnosťami, ktoré tento pozemok ponúka. Nezmeškajte svoju šancu na dokonalé bývanie v srdci Chotína!
 
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 957 179 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

  • Cena 79 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 15. 4. 2024
  • Číslo inzerátu AR-02G7-126226 (33040)
  • Pozemok prevažne rovinatý
  • Vymedzenie v teréne oplotenie
  • Kanalizačná prípojka v dosahu
  • Elektrická prípojka v dosahu
  • Vodovodná prípojka v dosahu
  • Forma vlastníctva osobné

Kontaktovať makléra

Ing. Aneta Daňková
Ing. Aneta Daňková Telefón: +421903957179 E-mail: aneta.dankova@realityalpia.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
Alpia, s.r.o A.Kmeťa 24 03601 Martin Telefón: +421915445670 E-mail: lukas.lucansky@realityalpia.sk Web:
 
TOPlist TOPlist