Priestranné 3-izbové byty s pozemkom v NOVOSTAVBE Rezidencia Dulov
Víta Vás REZIDENCIA DULOV....na predaj 3-izbové byty s terasou a priestrannou záhradkou alebo veľkorysou terasou, vybrať si môžete podľa vlastných preferencií.
Realitná kancelária AstonReal ponúka exkluzívne na predaj elegantné 3-izbové byty s veľkorysou dennou zónou, v prepracovanom projekte Rezidencia Dulov, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite na rozhraní mesta a prírody. Projekt pozostáva z troch bytových domov a zaujme najmä svojím kvalitným dispozičným riešením, vzdušnými miestnosťami a vysokým štandardom vyhotovenia.
Úžitková plocha I. NP: 88,93 m2 + 12,82 m2 terasa + 40-50 m2 záhradka.
Cena: 1.876 EUR/ m2
Cena za holobyt: 167.000 EUR
Cena za byt na kľúč: 192.000 EUR vrátane kuchynskej linky
Cena za parkovacie miesto: 4.000 EUR
Možnosť kúpy bytu ako holobyt – v aktuálnej ponúkanej cene, alebo v štandarde podľa vizualizácií.
Rezidencia ponúka novým vlastníkom komfortné bývanie v pokojnom prostredí vidieka z ktorého máte všade na skok. Bývanie v ktorom máte veľa súkromia, pokoja a ste kúsok od prírody.
Dobrých 12 dôvodou prečo neváhať. Presne toľko je priestranných bytov za rozumnú cenu, ktoré pre Vás máme.
MÔŽETE SI VYBRAŤ:
- v troch bytových domoch v každom z dvoch bytov na I. alebo II. nadzemnom podlaží.
- dvanásť nadštandardne vybavených bytov
- na II. NP veľkorysá terasa s krásnym výhľadom, alebo priestranná záhradka k bytu s útulnou terasou na I. NP
- vyhradené parkovacie miesta sú samozrejmosťou
- výnimočná rozloha 3-izbového bytu
BENEFITY:
• veľkoformátové okná s izolačným trojsklom (HS portál) – zabezpečujú tiché, svetlé a vzdušné interiéry, hlinikové bezpečnostné vchodové dvere
• tepelné čerpadlo
• teplovodné podlahové vykurovanie
• vyhľadávaná lokalita pri prírodnej zóne
• privátny komplex iba pre rezidentov
• lokalita v srdci prírody, ideálne na každodenný pohyb a víkendové aktivity
• rýchla dostupnosť do mesta Púchov/Ilava aj k hlavným dopravným ťahom
DISPOZÍCIA
Vstupná hala, samostatná toaleta, spálňa, detská izba, kúpeľka so sprchovým kútom, vaňou a WC, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, špajza, vstup na terasu.
Veľa vecí od nas pre Vás ako sú kompozitné podlahy, dvere, obklady a sanita, kuchynská linka od kvalitných výrobcov už budete mať v cene podľa vlastného výberu.
Kúsok od Rezidencie sa nachádza autobusová zastávka. V okolí sa nachádza viacero predškolských a školských zariadení, obľúbené športoviská, obchody, pohostinstvo. V širšom okolí sa nachádzajú reštaurácie, pošta a obchody napr. Kaufland, Tesco, stop shop a ďalšie.
Tešíme sa na obhliadku práve s Vami....v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Tel. číslo: 0919 180 840
Mail: krizanovicova@astonreal.sk